Alışveriş Sepeti

150 TL ve üzeri siparişlerde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo!

Vuggage Ürünlerinin Bakımı Nasıl Yapılır?

Vuggage Ürünleri Nasıl Yıkanır?

Vuggage’ın bez çanta ve keseleri elde yıkamaya ya da çamaşır makinesinde soğuk ve yumuşak ayarda yıkamaya uygundur. İlk yıkamada deterjan kullanmadan, yalnızca suyla yıkanmalıdır. Baskılı yüzey içte kalacak şekilde yıkamak, ürünün zarar görme ihtimalini de oldukça azaltacaktır.

Vuggage Ürünleri Nasıl Kurutulur ve Ütülenir?

Tüm modeller düz bir şekilde kurumaya bırakılmalı, eğer gerekli olursa baskısız olan yüzeyi en düşük ısıda ütülenmelidir. Kurutma makinesi, %100 pamuklu ürünlerimizin çekmesine sebep olabilir, bu nedenle doğal hava ile kurumaya bırakılmasını tavsiye ederiz.

Kullanım ve Yıkama Sonrası

Vuggage bez ürünlerindeki tüm baskılar, sağlık açısından ideal olan su bazlı baskı yöntemiyle yapılmıştır. Bu da yıkama sonrası baskının hafiften solabileceği anlamına gelmektedir. Kullanım ve yıkama sonrası çantalar iyice yumuşak bir hal alır, hafif solma ise çantaya retro bir hava katar.


Aklınıza takılan bir şey mi var?

Hem ürünlerle ilgili hem de markamızla ilgili merak ettiğiniz, bilgi almak istediğiniz her konuda bize yazabilirsiniz! info@vuggage.com adresine mail atarak ya da sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşın!


Ücretsiz Kargo İmkanı

100 TL ve üzeri siparişlerde tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo imkanı!

İade Kolaylığı

Beğenmediğiniz ürünleri 14 gün içinde iade edin

Uluslararası sertifika

Tamamen doğal pamuk ve geri dönüştürülmüş içerik!

100% Güvenli Ödeme

MasterCard, Visa, Maestro, Visa Electron, American Express, Troy veya Iyzico

© Vuggage 2020
Bir Valizim.com markasıdır.

Vuggage’ın hem gardırop hem valiz düzenleyici olarak tasarladığı bez çanta tasarımları, doğal pamuklu kumaşı ve geri dönüştürülmüş kurdele aksesuarıyla sürdürülebilir modanın destekçisi!