Alışveriş Sepeti

150 TL ve üzeri siparişlerde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo!

Teslimat ve İade Şartları

İade Şartları ve Kuralları

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış olması, orijinal koli ve ambalajının bozulmamış olması gereklidir. Kullanılmış ürünler iade alınmamaktadır. Ambalajı olmayan, yıpranmış ya da bozulmuş olan ürünler iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sevk irsaliyesini göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise bizimle info@vuggage.com mail adresi üzerinden iletişime geçmeniz durumunda, kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir ve iade işleminde, ürünün tarafımıza geri gönderim kargo maliyeti müşteriye iade edilecek tutardan düşülmektedir. Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

DEĞİŞTİRME KOŞULLARI

Alışverişlerinizde ürünün niteliği ne olursa olsun değişim yapamıyoruz. Ancak teslim aldığınız andan itibaren 7 iş günü içerisinde yukarıda belirttiğimiz koşulları yerine getirerek ürünü tercih edeceğiniz bir kargo şirketi ile aşağıdaki adrese göndererek iade edebilirsiniz.

ÜRÜN İADE ADRESİ:

Ecem Gümüş
56 Sok. No:1/3
Güzelyalı/Konak/İzmir

İadeniz elimize ulaştıktan sonra :

Size bir bilgi e-postası gönderilecek ve iadeniz onaylandığında, ürün bedeli yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ödemeyi yaptığınız kanaldan iade edilecektir. Bu süre iade ettiğiniz ürünün tarafımızdan teslim alınmasıyla başlar. (385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur). İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, size gönderdiğimiz bilgi e-postasının içinde yer alan İade İşlem Numarasıyla bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teslimat Şartları

Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin, ödeme sayfasında sunulan ödeme yöntemlerinden biri vasıtasıyla ödenmiş olması gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Teslimat Sırasında İbraz Edilmesi Gereken Belgeler

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nüfus cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.

Ücretsiz Kargo İmkanı

100 TL ve üzeri siparişlerde tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo imkanı!

İade Kolaylığı

Beğenmediğiniz ürünleri 14 gün içinde iade edin

Uluslararası sertifika

Tamamen doğal pamuk ve geri dönüştürülmüş içerik!

100% Güvenli Ödeme

MasterCard, Visa, Maestro, Visa Electron, American Express, Troy veya Iyzico

© Vuggage 2020
Bir Valizim.com markasıdır.

Vuggage’ın hem gardırop hem valiz düzenleyici olarak tasarladığı bez çanta tasarımları, doğal pamuklu kumaşı ve geri dönüştürülmüş kurdele aksesuarıyla sürdürülebilir modanın destekçisi!