Alışveriş Sepeti

150 TL ve üzeri siparişlerde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo!

En sık verilen yanıtlar

Sıkça Sorulan Sorular

Kargo gönderimlerinde COVID-19 kaynaklı öngörülemeyen gecikmeler yaşanıyor olmakla birlikte, siparişleriniz ortalama 2 iş günü içinde kargolanır ve 3 iş günü içinde elinize ulaşır.

Kullanılmamış ve yıkanmamış olmak koşuluyla, beğenmediğiniz ürünleri 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır.

Buraya tıklayarak kayıtlı adreslerinizi görüntüleyebilir, değiştirebilir veya yeni bir gönderim & fatura adresi ekleyebilirsiniz.

Buraya tıklayarak mevcut siparişlerinizi görüntüleyebilir ve kargo takip numalarını öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçip info@vuggage.com adresine, sipariş numaranızı ve isminizi belirten kısa bir e-posta gönderin. Eğer siparişiniz henüz yola çıkmamışsa adres değişikliği yansıtılacaktır. Sipariş yola çıktıysa kargo firmasıyla iletişime geçerek sorunu sizin adınıza çözmeye çalışabiliriz. En kötü ihtimalde siparişiniz bize geri dönecek ve tekrar kargoya verilecektir.

Şu an için perakende satış kanalı olarak yalnızca Türkiye içinde hizmet vermekteyiz. Yurt dışı için toptan veya yüksek miktarda sipariş talepleriniz için lütfen e-posta yoluyla iletişime geçin.

Evet, aynı anda siparişini verdiğiniz ürünler tek bir paket ile teslim edilecektir. Ancak büyük siparişlerinizde tek bir ürünün stok durumundan ötürü mağduriyet yaşamamanız için özel bir durum oluşması hâlinde size telefonla bilgi verebilir ve isteğinize göre hareket edebiliriz.

https://vuggage.com/yardim/ adresinden daha fazla yardım alabilir veya bize info@vuggage.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Hâlâ yardıma ihtiyacınız var mı? Bize yazın:

info@vuggage.com

Ücretsiz Kargo İmkanı

100 TL ve üzeri siparişlerde tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo imkanı!

İade Kolaylığı

Beğenmediğiniz ürünleri 14 gün içinde iade edin

Uluslararası sertifika

Tamamen doğal pamuk ve geri dönüştürülmüş içerik!

100% Güvenli Ödeme

MasterCard, Visa, Maestro, Visa Electron, American Express, Troy veya Iyzico

© Vuggage 2020
Bir Valizim.com markasıdır.

Vuggage’ın hem gardırop hem valiz düzenleyici olarak tasarladığı bez çanta tasarımları, doğal pamuklu kumaşı ve geri dönüştürülmüş kurdele aksesuarıyla sürdürülebilir modanın destekçisi!