Alışveriş Sepeti

150 TL ve üzeri siparişlerde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo!

Hakkımızda

Hem valiziniz hem de gardrobunuz için ferah ve şık bir düzenleme alternatifi sunuyoruz.

Bir seyahat hikayesi...

Yolcuğumuz 2009'da başladı

10 seneyi aşkın süredir seyahat öncesi valiz toplamayı kolaylaştıran Valizim.com, bu sürecin bir meyvesi olarak, yolculuk öncesi hazırlığı ve valiz içi organizasyon konularında tecrübe sahibi olmamızı sağladı. Biz de bu deneyimin ışığında kendimize şu soruyu sormaya başladık: Eşyalarımızı nasıl daha iyi ve daha şık bir şekilde organize edebiliriz?
İşte Vuggage fikri, 2019 yılında bu soruya verebileceğimiz harika bir yanıt olarak ortaya çıktı.

Günlük kullanımınız için ideal

Tüm eşyalar yerini bulmalı

Sadece seyahatlerde değil, günlük hayatta da birçok eşyayı taşımaya veya farklı yerlerde saklamaya ihtiyaç duyuyoruz. Çoğunlukla plastik poşetler içinde taşınan ayakkabılar, kıyafetler ve aksesuarlar estetik dışı bir görüntü oluşturuyor ve dahası, aradığımızı bulmamızı zorlaştırıyor. Plastik taşıma torbalarının hem insan sağlığı açısından ideal olmadığı, hem de doğal yaşamı tehdit ettiği aşikar.

İşte biz tam bu noktada devreye giriyoruz: Çünkü inanıyoruz ki, değerli eşyalarımız kendilerine ait özel baskılı çantalar içinde saklanmayı hak ediyor! Hem de tüm süreçlerde benimsediğimiz doğaya saygılı, sürdürülebilir moda anlayışıyla… 

Sadelik, doğallık ve şıklık bir arada

Karmaşık sorunun basit cevabı...

Hayatta karmaşık görünen bazı problemlerin bazen çok basit yanıtları vardır: Kişisel eşyalarımızın organize edilmesi süreci de bizce bu kategoriye giriyor. Eşyalarımızı nasıl her daim düzenli ve steril bir şekilde tutabiliriz? Estetik dışı ve sağlıksız taşıma yöntemlerinden ve üst üste istiflenmiş eşyalardan nasıl kurtulabiliriz? İşte biz bu soruların yanıtlarını ürünlerimizle veriyoruz.  

İçiniz ferah olsun...

Doğa için küçük bir adım

Plastik kullanımı azaltmak için bez ürünleri tercih etmek bizim için her zaman öncelikti, fakat tasarladığımız bez seyahat çantalarımıza bir de geri dönüştürülmüş bir aksesuar katarak hayallerimizden birini gerçekleştirmiş olduk… Plastik pet şişelerden geri dönüştürülerek üretilen kurdelelerimiz, sürdürülebilir moda anlayışını benimsediğimiz yolda ufak bir adım daha atmamızı sağladı. Uluslararası sertifikalı % 100 geri dönüştürülmüş grogren kurdelelerimiz, tasarımlarımıza şıklık ve işlevsellik kattı.
Ücretsiz Kargo İmkanı

100 TL ve üzeri siparişlerde tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo imkanı!

İade Kolaylığı

Beğenmediğiniz ürünleri 14 gün içinde iade edin

Uluslararası sertifika

Tamamen doğal pamuk ve geri dönüştürülmüş içerik!

100% Güvenli Ödeme

MasterCard, Visa, Maestro, Visa Electron, American Express, Troy veya Iyzico

© Vuggage 2020
Bir Valizim.com markasıdır.

Vuggage’ın hem gardırop hem valiz düzenleyici olarak tasarladığı bez çanta tasarımları, doğal pamuklu kumaşı ve geri dönüştürülmüş kurdele aksesuarıyla sürdürülebilir modanın destekçisi!